Pianista

Dílo z kategorie: Aukce 2015

Autor: Markéta Buncová Krňanská
Rozměr: 40 x 40
Rok: 2014
Technika: olej na plátně
Vyvolávací cena: 812 Kč
Prodáno

Markéta Krňanská se narodila roku 1979 v Praze. Vystudovala obchodní akademii, soukromě studovala malířství v ateliéru akad. mal. Stoyana Gentscheva
Pracovala jako malířka, fotografka a kurátorka v galerii neziskové organizace, zúčastnila se několika výstav v Praze a Ústeckém kraji. V devadesátých letech minulého století se krátce věnovala streetartu a grafitti
Věnuje se převážně expresionismu a abstrakci. Abstrakci se věnuje jak v malbě, tak i ve fotografii.
Ukázka děl na https://cz.pinterest.com/krnanskam/